Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

1c1.jpg

20 lutego 2018 roku JE Xu Jian wydał pożegnalny bankiet z okazji zakończenia misji dyplomatycznej w Polsce.

Pan Ambasador w swoim wystąpieniu stwierdził, że w czasie pełnienia przez niego tej zaszczytnej funkcji stosunki chińsko-polskie uległy znacznej poprawie. Intensywna była też wymiana delegacji państwowych na najwyższym szczeblu. Polskę odwiedził przewodniczący Chin Xi Jinping oraz przewodniczący Ogólnochińskiego Zgromadzenia Przedstawicieli Ludowych Zhang Dejiang. Z kolei wizytę w Chinach złożyli: prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło oraz marszałkowie Sejmu i Senatu Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski.

Kontynuuj czytanie

Poprawka.jpg

W książce „Młodzież o sobie i codzienności szkolnej obok dyskursu jakości” autorki publikacji przedstawiają sposób funkcjonowania młodzieży w ich szkolnej rzeczywistości, skupiając się m.in. na budowaniu wzajemnej więzi, poszukiwaniu własnej tożsamości czy nawiązywaniu relacji z nauczycielami. 

Kontynuuj czytanie

20.02.jpg

Z radością oddajemy do Państwa rąk pierwszy w tym roku numer „Echa Świdwina”. Przeczytają w nim Państwo m.in. relacje ze Święta Niepodległości Kazachstanu, w którym uczestniczył prezes Time Marszałek Group dr Adam Marszałek, oraz z jubileuszu 50-lecia Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. 

Kontynuuj czytanie

19.02-FB-Strona.JPG

W trakcie wieczornego spaceru po toruńskiej Starówce goszczący w Toruniu prof. Bartłomiej Toszek z Uniwersytetu Szczecińskiego i jego małżonka Joanna, dziennikarka Telewizji Szczecin, oraz prezes Halina Marszałek zostali uwiecznieni w towarzystwie stojącego na Rynku Starego Miasta osiołka. 

Kontynuuj czytanie

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart