PREZES HE W KRAKOWIE
Na początku września w Krakowie przebywała delegacja Wydawnictwa Chińskiego Uniwersytetu Ludowego w Pekinie (China Renmin University Press) pod przewodnictwem prezesa He Yaomina. Towarzyszyły mu dyrektor Liu Jing oraz Yolanda Liu. Celem wizyty było nawiązanie kontaktu z Małopolską Wyższą Szkołą im. Józefa Dietla. W rezultacie podpisano umowę o współpracy pomiędzy CRUP-em i krakowską uczelnią.
Delegacja w towarzystwie prezes prof. Joanny Marszałek-Kawy i Haliny Marszałek zwiedziła Kraków. Na chińskich gościach największe wrażenie wywarła przejażdżka dorożką.
Wieczorem rektor MWS prof. Piotr Mochnaczewski wydał na cześć gości uroczystą kolację w urokliwym Kazimierzu. Daniem głównym była gęś po krakowsku.