Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

SONORES KONCERTUJE W TORUNIU

Na przełomie września i października odbyła się ósma edycja festiwalu poświęconego wolontariuszom – Anielskie Spotkania w Toruniu. W tym roku koncert galowy w reprezentacyjnej Sali Dworu Artusa uświetnili swoimi talentami: Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem i Świdwiński Chór Kameralny „Sonores” pod dyrekcją Bolesława Kurka. Koncerty gwiazd zostały przyjęte entuzjastycznie.

Drugi koncert, w którym bohaterami byli świdwińscy wokaliści, to benefis 50-lecia pracy wybitnej toruńskiej graficzki Krystyny Szalewskiej, który odbył się w sali kujawskiej Hotelu „Filmar”.
Mam nadzieję, że wizyta chóru „Sonores” w Grodzie Kopernika zaowocuje kolejnymi zaproszeniami na ważne wydarzenia muzyczne. Impreza, której organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, była współfinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Urząd Miasta Torunia i sponsorów – w tym także przez Wydawnictwo Adam Marszałek.

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart