POLSKIENGLISHDEUTSCH

Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 r.

ZUZANNA ZE STYPENDIUM PREZYDENTA

Kategoria: Wieści | Dodane 21.11.2017 o godzinie 15:01 przez Redakcja

W Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych prezydent Michał Zaleski wręczył najwybitniejszym uczniom toruńskich szkół stypendia.
– Naszym młodym stypendystom gratuluję świetnych wyników i dbania o dobre imię swoich szkół i całego kopernikańskiego Torunia. Odnaleźliśmy was wśród setek waszych szkolnych koleżanek i kolegów, chcąc, aby wasza nauka przebiegała dalej bez zakłóceń. Powinna także inspirować innych. Z kolei rodzicom, wychowawcom i dyrektorom szkół naszych stypendystów bardzo dziękuję za sprzyjanie ich znakomitej nauce. Okazywany przez nasze miasto szkolny mecenat stypendialny możemy dzięki temu traktować jako najlepszą inwestycję w przyszłość Torunia – podkreślił w przemówieniu skierowanym do stypendystów oraz zgromadzonych gości.
Wśród wyróżnionych znalazła się związana z naszym Wydawnictwem pisarka Zuzanna Kawa, której na widowni kibicowali: chiński dyplomata Li Chengyao, babcia Halinka, mama Joanna i siostra Marianna. Na pamiątkowej fotografii z Zuzanną uwieczniliśmy prezydenta Michała Zaleskiego i jego zastępcę Zbigniewa Fiderewicza.