POLSKIENGLISHDEUTSCH

Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 r.

 

Kontakt

Marszałek Publishing Group


PREZES
dr Adam Marszałek

adam@marszalek.com.pl


 

Wydawnictwo Adam Marszałek

ul. Lubicka 44
87-100 Toruń

godziny pracy Wydawnictwa:
pon.–pt. 8.00–16.00

NIP 879-009-33-35
REGON 005730016
Konto BZ WBK SA 5 Oddział Toruń
16 1500 1751 1217 5001 3215 0000

tel. +48 56 660 81 60
tel./fax +48 56 648 50 70
adres e-mail: info@marszalek.com.pl

 

Książki można zamawiać pod adresem:
marketing@marszalek.com.pl

Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zamówieniami prosimy kierować na adres:

marketing@marszalek.com.pl
 


 

PREZES
prof. dr hab. Joanna Marszałek-Kawa
joanna@marszalek.com.pl

 

DYREKTOR
mgr Iwona Nadolska-Bartosiak

iwona@marszalek.com.pl

 


REDAKTORZY PROWADZĄCY

 

Kierownik Redakcji Prawnej

dr Daniel Kawa wew. 29
daniel@marszalek.com.pl

 

Kierownik Redakcji Politologicznej

prof. dr hab. Joanna Marszałek-Kawa
joanna@marszalek.com.pl

 

Kierownik Redakcji Humanistycznej

mgr Szymon Gumienik wew. 28
szymon@marszalek.com.pl

 

Menadżer ds. Rozwoju

dr Patryk Wawrzyński wew. 25
patryk@marszalek.com.pl

 

Asystentka Prezesa ds. Międzynarodowych

Karolina Targus wew. 32
karolina@marszalek.com.pl

 

 


REDAKTORZY

 

 

mgr Szymon Gumienik wew. 28
szymon@marszalek.com.pl

 

 

mgr Paweł Jaroniak wew. 26
pawel@marszalek.com.pl

 

mgr Kuba Łączkowski wew. 27
kuba@marszalek.com.pl

mgr Wojciech Karpiński
info@marszalek.com.pl

 

 


REDAKCJA „KULTURY I EDUKACJI”

 

MARKETING

Kierownik Działu Marketingu Katarzyna Szczutkowska wew. 35
marketing@marszalek.com.pl

 

mgr Magdalena Łożyńska wew. 34
magda@marszalek.com.pl

 


DZIAŁ SKŁADU KOMPUTEROWEGO

Kierownik Działu Komputerowego
Krzysztof Galus
sklad@marszalek.com.pl
  wew. 23

wam@marszalek.com.pl